Selah Sue: As One

Documentaires december
Selah Sue
Selah Sue: As One

In december zakken we binnen onze reeks muziekfilms en -documentaires voor het eerst af naar Het Depot! Een grootse avond vol sterke muziek en sterke cinema - met een unieke blik op Leuvens icoon Selah Sue. 

In september 2024 sloot Selah Sue haar Persona-wereldtournee af met een opmerkelijk optreden in Leuven - de stad waar het voor haar op heel jonge leeftijd allemaal begon. Die bijzondere avond in het Depot werd live gecapteerd, waarmee Selah Sue's eerste concertfilm ontstond. 

Commentaar

Toch is As One méér dan enkel beelden van haar live performances. Het is een meeslepende muziekdocumentaire geworden, waarin niet alleen exclusief beeldmateriaal van haar liveoptredens wordt getoond, maar ook momenten achter de schermen, diepgaande interviews met Selah zelf, haar band, haar crew en dierbaren. Het leven on the road. Kortom, een unieke, nooit eerder vertoonde blik op de artiest en de mens, met een - moet het nog gezegd worden - fantastische soundtrack. 

In samenwerking met:

Type of film
Documentary
Year
2025
Duration
00:53
Country
Belgium
Director
Zaven
Cast
Selah Sue, e.a.
Dialogues
None
Subtitles
Dutch
Location
Click on the time to buy tickets
There are no shows for this location this week.
Vesalius
STUK
Auditorium
Depot
De Nieuwe Zaal