Primetime

In 2006 staat de ambitieuze televisiepresentator Chris Hansen op het punt om geschiedenis te schrijven met het reality-tv-programma ‘To Catch a Predator’. In het televisieprogramma worden volwassen mannen die denken een afspraak te hebben met een minderjarig meisje in de val gelokt en gefilmd terwijl ze geconfronteerd worden met hun daden. 

Specifiek voor Cinema ZED Leuven

Bring a friend naar Primetime! Bij het aankopen van een ticket met je ZED-studentenkaart neem je een gratis +1 mee naar de film. 

Foutje in de folder! Op 26 oktober zal er geen vertoning van Primetime doorgaan.

In 2006, the ambitious television host Chris Hansen was on the verge of making history with the reality TV show “To Catch a Predator.” In the show, adult men who believe they have arranged to meet a minor girl are lured into a trap and filmed as they are confronted with their actions. 

Commentaar

Na de première van Primetime op het filmfestival van Venetië barstte de Oscar-buzz los rond de vertolking van Robert Pattinson. Iedereen is het er unaniem over eens: Pattinson is verbluffend als Chris Hansen in dit sinistere en indringende commentaar op de exploitatieve macht van de media. Reality-tv is van nature al opzettelijk sensationeel, maar in 'To Catch a Predator' werd dat naar een gevaarlijk niveau getild, waardoor de prangende vraag gesteld kan worden of enkel de betrapte mannen roofdieren zijn, of ook de op kijkcijfers beluste mediafiguren of de op sensatie beluste kijkers. Het filmfictiedebuut van regisseur Lance Oppenheim, die eerder furore maakte met zijn documentaires en onder meer op DOCVILLE in de prijzen viel, is er alleszins een die je niet snel zult vergeten.

Pers

“Robert Pattinson is extraordinary” ★★★★★ - BBC

''De vraag die het diabolisch grappige Primetime u stelt, is deze: wie is hier het misselijkst makende roofdier? De pedo, of de presentator die zich, meer uit drang naar hoge kijkcijfers dan naar gerechtigheid, tot amorele rechter ontpopt?'' ★★★½ - Humo 

''Robert Pattinson maakt indruk in 'Primetime', een expressieve blik achter de schermen van de controversiële realityshow 'To Catch a Predator'' - De Tijd

''Robert Pattinson bijt zich vast in zijn fascinerende rol als zelfvoldane tv-persoonlijkheid.'' - De Standaard

In samenwerking met:

Type of film
Fiction
Age
12
Year
2026
Duration
01:50
Country
United States
Director
Lance Oppenheim
Cast
Robert Pattinson, Anna Faris, Skyler Gisondo, Phoebe Bridgers, .e.a
Dialogues
Different
Subtitles
Dutch
French
Location
Click on the time to buy tickets
There are no shows for this location this week.
Vesalius
STUK
Auditorium
Depot
De Nieuwe Zaal

Nieuwe releases oktober

De beste films van het moment, zorgvuldig geselecteerd met de nodige ZED-touch.